Operacja Siostrzyczki

Opowieść o trzech siostrach przychodzących z odsieczą czwartej - najmłodszej z rodzeństwa, o której myślą, że ma problem z ... bliżej nieokreślonym zjawiskiem. Bowiem rodzina zawsze chętnie ci pomoże - we wszystkim. Nawet jeśli za bardzo tej pomocy nie potrzebujesz i wydawałoby się, że wszystko jest u ciebie w jak najlepszym porządku. Psycholog nie rozwiąże tych problemów - tu trzeba bardziej radykalnych środków!


Męska rzecz

Akcja rozgrywa się w kawalerce trzech kumpli, którzy już od dziewięciu lat mieszkają pod jednym dachem. Znają się jak łyse konie i nigdy nie mają większych nieporozumień... Aż pewnego dnia jeden z nich wpada w depresję. Nie wiadomo, co się właściwie stało, ale przyjaciele chcą mu pomóc za wszelką cenę. Imając się różnorakich sposób i prosząc o pomoc każdego, kto tylko przyjdzie im do głowy - od dostawcy pizzy, aż po psychologa - szukają ratunku dla kumpla. 


Szpital Odosobnień

Rzecz dzieje się w nieokreślonej bliżej współczesności, w społeczeństwie wykluczającym indywidualną osobowość, traktowaną przez władze jako zagrożenie SYSTEMU. Dlatego wykluczeni poddawani są rodzajowi „resocjalizacji” w swoistym getcie-ośrodku odosobnienia zwanym „Szpitalem Odosobnień”.


Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Królewna, wygnana z pałacu przez Macochę, cudem uchodzi z życiem dzięki dobroci Myśliwego. Następnie udaje się do domku krasnoludków gdzie zostaje przyjęta jak prawdziwa księżniczka. Dalej akcja biegnie już tylko szybciej: próba otrucia Królewny, pocałunek Królewicza i jak na bajkę przystało… żyli długo i szczęśliwie.


Landru - Morderca Kobiet

Landru, alias Renoir, alias Argan – przystojny, czarujący mężczyzna, dżentelmen w każdym calu... Która kobieta byłaby w stanie mu się oprzeć? Schemat działania naszego bohatera jest prosty – sprawdzić stan majątkowy samotnej „wybranki”, uwieść ją pięknymi słówkami i gestami, omamić, a potem ją otruć i przejąć jej kosztowności.


Katastrofa

Spektakl „Katastrofa” to odpowiedź Studia na okres świąteczny w trochę innym wydaniu niż wystawiane zazwyczaj w tym czasie jasełka podczas szkolnych apeli.


Kreator strony - przetestuj